FİRMA TANIMI

2019 yılında kurulan ARTPACK AMBALAJ faaliyetlerini, kağıt ambalaj sektöründe İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesin’deki tesisinde sürdürmektedir. Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ARTPACK AMBALAJ’ın bütün ürün ve hizmetlerinde üstün kaliteye ulaşmak, müşteri memnuniyeti ve temas ettiği her noktada  güvenilirliğin ve saygınlığın adresi olmak vazgeçilmez prensibidir.


Yenilikçi yaklaşımlarla daha modern ve işlevsel tasarımlar üreterek dilme, flekso baskı, laminasyon, ve torba hatlarında son teknoloji makineler ve alanında uzman çalışma ekibiyle müşterilerimizin hızla değişen ihtiyaçlarına dinamik çözümler sunmaktadır.


Artpack; şimdilik 100’ü aşkın çalışanı ile çeşitli sektörlere baskılı/baskısız, saplı/sapsız alışveriş torbaları, un torbası, çay torbası, fast food ambalajları, kedi kumu torbaları ve benzeri koruma-taşıma torbaları üretmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir. Şirket üretiminin %85’ni Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, İsveç, Yunanistan, İsrail ve Libya gibi birçok farklı  ülkelere ihraç etmektedir.


Şirketimiz almış olduğu ISO 9001:2015  Kalite Yönetim Sistemi, ISO 2200:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve  BRCGS Gıda Ambalaj Materyalleri Standartları belgeleriyle müşterilerine hijyenik koşullarda ürün güvenliğine uygun üretim yaptığını tescil etmekle beraber ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, FSC® Forest Stewardship Council® (Orman Yönetim Konseyi) (FSC® -C158295),   10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve  27001 Bilgi Güvenilirliği Yönetim Sistemi belgeleri ile de insana ve çevreye saygı, müşteri memnuniyeti  ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.


MİSYON

• Sürdürülebilir doğa ve gelecek nesiller için, bütüncül kalite anlayışı içinde çevreye duyarlı, bireye ve topluma saygılı, hayatı kolaylaştıran ve paydaşlarına değer katan küresel bir çözüm ortağı olmak.

VİZYON

• Kâğıt ambalaj sektörünün lider kuruluşu olmak.


Şirket Ünvanı: Artpack Kağıt Ambalaj A.Ş

Adres: İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 1008 Sk No:12 Çiğli İZMİR

Telefon: +90 232 485 0232

Email: info@artpackambalaj.com