Kurumsal Değerler

ARTPACK ÇALIŞMA ORTAMI, İNSANLARA ESİN KAYNAĞIDIR.

Farklılıkları harmanlayıp mutlu bir aile ortamı oluşturduk, başarıya giden yolda en güçlü kaynağımız budur. Çalışma ortamında çalışanlarımızın yaşam alanlarına saygı duyarız.

Şeffaf ve vizyon sahibi bir yönetim anlayışından güç alarak iş ortamında güvenli iş arkadaşlıkları kurarız.Mottomuz, farklılıkların harmanıdır. Din-dil-ırk-cinsiyet ayrımı gözetmeksizin insan değerlerimizi korumak, iyileştirmek ve bu değerlerden ortaya çıkacak fikirleri desteklemek vazgeçilmez şiarımızdır.

Zamanı iyi kullanırız ,verimli zaman yönetimi önceliğimizdir.Kadın istihdamını önemsiyoruz, beyin takımımızın %40’ını bayanlar oluşturur.

ARTPACK KALİTEDEN ÖDÜN VERMEZ

Başarımızın sırrı her aşamada titizlikle uyguladığımız kalite standartlarımızdır. Son ürüne kadar geçen süreçlerde Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımımız devrededir.
Artpack çevreye duyarlı bir kuruluştur.

Üretim süreçlerimizin tamamında çevreye dost faaliyetler yürütür ve çevreyi koruma projelerini destekleriz. Sürdürülebilirlik ve geri kazanım önceliğimizdir.
Artpack, paydaşlarını ilgilendiren sorumlulukların farkındadır.

Yurt içi ve yurt dışı yasal otoritelere, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, rakiplerimize, topluma ve insanlığa ve hatta ARTPACK markasına olan sorumluluklarımızı yerine getirmek adına çaba sarf ediyoruz. Bu konuda iş etiği ilkelerini esas alarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

İŞ GÜVENLİĞİ ÖNCELİĞİMİZDİR.

Çalışma ortamını, iş güvenliği standartlarına uygun olarak tasarladık bu manada işyerinin fiziksel şartlardan kaynaklı risklerini minimize ettik, çalışanlarımızın iş ortamında tehlikeli hareketler yapmasını önlemek adına her türlü kaynak ihtiyaçlarını sağlayan bir yönetim kadromuz mevcut. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Risk yönetimi en güncel metotlarla yapılmakta ve uygunluğun sürekliliği sağlanmaktadır.