Firmamız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standartlarını referans alarak bir Entegre Yönetim Sistemi çatısı altında tüm faaliyetlerini kontrollü proseslerle yürütmektedir.

 

Çalışmalarımızda proses yaklaşımını benimseyerek standartların “Liderlik” prensiplerini düstur edinip yönetim sistemimizin birer parçası olan proseslerimizi sürekli iyileştirme araçlarını kullanarak en üst seviyelere taşımaktayız.
Gıda ile temas eden ambalajların güvenli bir ortamda üretilmesi ve ürün güvenliğinin sağlanması amacıyla firmamız BRCGS Ambalaj Materyalleri Standardını baz alarak, standardın tüm gereksinimlerini sağlamaktadırUn Torbası, İrmik Torbası, Fast Food Ambalajları gibi direkt gıda ile temas eden ambalaj malzemelerini yapan tesislerimiz, yetkin HARA (Tehlike ve Risk Analizi) Ekibimi tarafından yıl boyu GMP denetimlerine tabi tutulmaktadır.
Tüm proseslerimiz yıl boyu süren 1. taraf tetkikler, belgelendirme kuruluşları tarafından gerçekleştirilen 3. taraf tetkikler ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen 2. taraf tetkiklerle mevcut sistemi daha iyi seviyelere taşıyarak ve kayıplarımızı minimize ederek müşteri memnuniyetini üretiyoruz.
Çevre Yönetim Sistemleri standartları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütürken aynı zamanda doğaya ve ormanlara olan saygı düsturuyla FSC ® Gözetim Zinciri Standartları kapsamında denetim süreçleri başarıyla tamamlayarak belgelendirilmiş bulunmaktayız.Firmamız ayrıca SEDEX Global üyesi olup, Sosyal Sorumluluk Standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. İş Etiği, Kalite, İş Güvenliği ve Çevre bilinci, Artpack bünyesinde tüm iş hiyerarşisine yayılmıştır.Akredite olmuş kuruluşlardan aldığımız mevcut sistem belgelerimizi görebilirsiniz.