Artpack Kağıt Ambalaj A.Ş ( Artpack) 2019 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 7500 m2 alanda faaliyetlerine başlamıştır. Son teknoloji makine parkı ile kağıt ambalaj ürünleri ve kağıt torbaların imalatını yapan şirketimiz, Baskı, Dilme, Laminasyon ve Torba hatlarıyla müşteri beklentilerini karşılamaya devam etmektedir.

 

Kalite, Ürün Güvenliği, Ürün Güvenilirliği, Yasallık, İnsana Saygı, Çevreye Saygı ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye başlamış olan şirketimiz ISO 9001:2015  Kalite ve ISO 14001:2015 çevre yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve BRCGS Ambalaj Materyalleri Standartlarını referans alan , yaşayan ve sürekli iyileşen bir sistemi amaçlamıştır.

 

Şirketimiz ürün ve hizmet sunduğu müşterilerinin, taleplerinin iyi tespit edilmesi ve çalışma yöntem ve tekniklerinde dünya teknolojisini yakalamanın sonucunda her zaman yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemek suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

MİSYONUMUZ

  • Çevre bilinci, insana saygı, kalite, güvenilirlik ve yasallık ilkeleriyle,  üst düzey müşteri memnuniyetini sağlayarak, kâğıt ambalaj sektörünün lider kuruluşu olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

  • “ Sürdürülebilir doğa için, sağlık ürün güvenliğini sağlayarak yeni nesillere daha güzel bir gelecek sunmak için çalışıyoruz.”